Współpraca

CO TO JEST DROPSHIPPING?

Sprzedaż w modelu dropshipping to idealne rozwiązanie nie tylko dla sklepu internetowego. Może także poszerzyć ofertę sklepów stacjonarnych bez konieczności rozbudowywania własnego magazynu. To jeden z wygodniejszych modeli współpracy z producentami i hurtowniami. Zamówienia z Twojego sklepu realizowane są i wysyłane bezpośrednio przez nas do klienta docelowego. Dropshipping możesz wprowadzić w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu zanotujesz wysokie wzrosty sprzedaży przy bardzo niskich kosztach działalności.

OGÓLNE ZASADY WSPÓŁPRACY

  1. Użyczamy na potrzeby Twojego sklepu materiały, informacje o produktach, zdjęcia- czyli wszystko czego potrzeba do atrakcyjnego wystawienia oferty w sklepie.
  2. Udostępniamy Ci wgląd w nasze stany magazynowe, dzięki którym możesz na bieżąco kontrolować dostępność oferowanych przez nas produktów i korygować ich ilość proponowaną do sprzedaży w swojej ofercie.
  3. Po sprzedaży w Twoim sklepie dokonujesz u nas zamówienia i wpłacasz kwotę zgodną naszym cennikiem dropshippingu.
  4. Po otrzymaniu zamówienia i wpłaty przygotowujemy towar do wysyłki.
  5. W zależności od tego jak ustalimy zamawiamy kuriera naszego lub Ty zlecasz odbiór i dostawę swojemu kurierowi.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znaleźć można wiele różnorodnych kolekcji i wzorów, głównie z kategorii wyposażenia wnętrz, ale nie tylko. Na dużą ich część stworzyliśmy stany magazynowe, z których możecie Państwo korzystać na zasadzie dropshippingu. Te asortymenty, na które aktualnie nie posiadamy zapasu magazynowego dostępne są również, tyle, że czas realizacji zamówienia jest na nie dłuższy, zazwyczaj ok. 10 dni. Odpowiednie informacje o aktualnym czasie realizacji danego produktu na bieżąco będą Państwu udostępniane.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPÓW NA ZASADACH HURTOWYCH

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby zbudować na wybrane nasze produkty własny stan magazynowy oferujemy cennik hurtowy. Jedynym ograniczeniem jest tutaj minimalna wartość jednorazowego zakupu, która określana jest dla każdej grupy produktów oddzielnie. Koszt dostawy zamówionych hurtowo towarów pokrywa odbiorca.

WŁASNA KOLEKCJA ? – JAK NAJBARDZIEJ!

Oferowane przez naszą firmę produkty dają prawie nieskończone możliwości wzornicze, a co za tym idzie również możliwość tworzenia kolekcji na wyłączność dla naszych klientów. Bardzo chętnie udostępnimy naszą wiedzę i umiejętności aby pomóc Wam na etapie projektowania i tworzenia dla Was indywidualnych wzorów i kolekcji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Joomla SEF URLs by Artio